Oudstrijderslaan 38, 3140 Keerbergen

imo Vastgoed gebruikt cookies om je website ervaring te verbeteren. Lees meer
←   Alle kantoren

imo Vastgoed Mechelen BIV 501945

imo Vastgoed Mechelen BIV 501945

Grote Markt 14, 2800 Mechelen

ma
09:00 tot 12:30 - 13:30 tot 18:00
di
09:00 tot 12:30 - 13:30 tot 18:00
wo
09:00 tot 12:30 - 13:30 tot 18:00
do
09:00 tot 12:30 - 13:30 tot 18:00
vr
09:00 tot 12:30 - 13:30 tot 17:00
za
Gesloten
zo
Gesloten

Uw
makelaars

Het team van imo Vastgoed Mechelen helpt u graag verder met deskundig advies.

Jaimie Nauwelaerts

Bestuurder - BIV Stagiair

513598

jaimie@imovastgoed.be

+32 15 21 21 21

Jean Heylen

Office Manager - BIV Stagiair

514922

jean.heylen@imovastgoed.be

+32 15 34 34 54

Jordin Moyson

Commercieel medewerker

jordin.moyson@imovastgoed.be

+32 15 21 21 21

Christophe Luyck

BIV Stagiair

512949

christophe.luyck@imovastgoed.be

+32 15 21 21 21

Francois Van Boxsom

BIV-makelaar

501945

francois@imovastgoed.be

+32 15 21 21 21

Charlotte Quirynen

Office Manager Mechelen

charlotte@imovastgoed.be

+32 15 21 21 21